РОБИМО БІЗНЕС БЕЗПЕЧНИМ

Львівська правова партнерська група LEX LEGIO

Ваша справа - це вибудувана фортеця, зі своїми бастіонами та вежами, від міці та надійності яких залежить чимало. І чим успішнішим буде бізнес, - тим більше Ви стикатиметесь із бажанням держави, недобросовісних конкурентів, представників злочинного світу, інших «паразитуючих форм та організмів» використати Ваші надбання на власну користь.

Нестабільність національної економіки, свавілля чиновників, конкурентна боротьба, незаконні поглинання, недобросовісні комерційні партнери, некомпетентність та шкідництво зі сторони персоналу, злочинність, техногенні та природні фактори - це базові загрози, що, нажаль, завжди йдуть нога в ногу з економічним зростанням та успіхом.

Об'єктами корпоративної безпеки є: фінанси, персонал, інформація, матеріальні цінності, бізнес-процеси, ділова репутація тощо; основна мета - стійке функціонування компанії.

Ми допомагаємо нашим клієнтам вибудувати надійний захист свого бізнесу, використовуючи власну методику, вироблену в процесі багаторічного правоохоронного досвіду.

Не існує універсальної системи корпоративної безпеки, оскільки це є індивідуальний, постійний, адаптивний, системний, безперервний, комплексний процес. Відтак, у кожному випадку, за результатами проведення попереднього глибокого аналізу, ми пропонуємо замовникам персонально розроблену концепцію забезпечення корпоративної безпеки.

Оскільки, одними із визначальних її принципів є безперервність та своєчасність, - ми пропонуємо нашим клієнтам постійне абонентське обслуговування на умовах аутсорсингу. За необхідності, не виходячи за рамки закону, нами залучаються психологи, поліграфолог, фахівці-технологи, знавці оперативно-розшукової діяльності тощо.

Компетентність, фаховість, широкий досвід - ось основна перевага аутсорсингу перед утриманням штатного фахівця з питань корпоративної безпеки (не говорячи вже про різницю у вартості).

Також, ми пропонуємо послуги корпоративного детектива, який, із виїздом на місце, якісно проведе будь-яке корпоративне (службове, дослідче) розслідування.

При цьому, ми гарантуємо цілковиту конфіденційність. Усі документальні матеріали, здобуті в ході розслідувань, комерційної розвідки чи контррозвідки, - передаються у розпорядження замовника.

Пам'ятайте: безпека та стабільність вашого бізнесу, у першу чергу, залежить від вас!

Лонгін Мігоцький

керівник групи

"Важко переоцінити роль корпоративної безпеки на шляху до успіху Вашої справи"